Mio Rietjesbeker 300 ml – Sunshine & Rainbow
€ 14,99
Zelf drinken wordt extra leuk met de Mepal Mio rietjesbeker Sunshine & Rainbow. De lekdichte beker van 300 ml is geschikt vanaf 9 maanden en heeft een handig schuifsysteem waarmee het rietje eenvoudig tevoorschijn komt. Ideaal voor thuis én onderweg.
Op voorraad
Gratis verzenden voor bestellingen boven de €75!
- Alleen producten waar we zelf achter staan
- 14 dagen bedenktijd & retourneren zonder gedoe
- Persoonlijke service door Elke & Tomas
Beschrijving
De Mepal Mio rietjesbeker helpt je kindje om zelfstandig te leren drinken. De beker is geschikt voor kindjes vanaf 9 maanden en drinken met een rietje helpt bij het oefenen en ontwikkelen van de mondspieren.
Dankzij het slimme schuifsysteem kan je kindje het rietje eenvoudig zelf tevoorschijn halen. Na het drinken schuif je het rietje weer naar binnen en sluit je de beker lekdicht af. Zo neem je hem zonder zorgen mee in een tas of rugzak.
De rietjesbeker heeft een inhoud van 300 ml en is gemaakt van stevig materiaal dat tegen een stootje kan. Voor een grondige reiniging haal je de verschillende onderdelen eenvoudig uit elkaar. Na gebruik mag de beker gewoon in de vaatwasser.
Het rietje is bovendien vervangbaar, zodat je niet meteen een volledig nieuwe beker nodig hebt wanneer het aan vervanging toe is.
Producteigenschappen
- Rietjesbeker
- Inhoud van 300 ml
- Geschikt vanaf 9 maanden
- Helpt bij het oefenen en ontwikkelen van de mondspieren
- Handig schuifsysteem om het rietje te openen en sluiten
- Lekdicht wanneer de beker gesloten is
- Ideaal voor thuis en onderweg
- Eenvoudig uit elkaar te halen en schoon te maken
- Geschikt voor de vaatwasser
- Vervangbaar rietje
- Gemaakt van PP, siliconen en Tritan
- Materiaal zonder BPA
- Afmetingen: 8 x 8 x 19,8 cm
- Gewicht: 100 gram
- Niet geschikt voor de diepvries
- Niet geschikt voor de magnetron
- Geschikt voor contact met levensmiddelen
Aanvullende informatie
| Inhoud Drinkfles | 300 ml |
|---|















